Hej alla fiberintresserade!

Vi vill från bredbandsgruppen  bekräfta din anmälan för fiberintresse. Tack för att ni svarat så snabbt!

Intresset är stort och fibergruppen har startat sitt arbete och fokuserar på anslutningspris, avtal och installationsfrågor.

Vi som  jobbar i bredbandsgruppen är:

Alf Olofsson, Leif Elmered, Mats Börjesson, Jan Karlsson, Johan Estelius, Håkan Enskog, Bengt Lindholm och Christer Christensson.

Vi kommer att hålla er kontinuerligt uppdaterade på vad som händer.

Har Ni ytterligare frågor kan ni kontakta oss enligt följande:

Varla Villaförening: varlavilla@gmail.com]

alf.olofsson@swipnet.se
leif.elmered@hotmail.se
jank@jank.se
mats.ipad@eposthem.se
h.enskog@telia.com
christer.christensson@telia.com
bengt.r.lindholm@gmail.com
johan.estelius@inceptive.se

 

Hälsningar Bredbandsgruppen / Christer

 

Christer Christensson

Nils Ebbesgårdsgatan 69

434 36 Kungsbacka

Sweden

Mobil: +46707632569

 

Kommentarer inaktiverade.